General information

Je nám líto, tato stránka není zatím k dispozici v češtině. Prosím využijte služeb jako Google Translate pro automatizovaný překlad.

General information about the Tixys booking engine.

Tixys is a world-wide operating booking engine for selling and marketing bus/train tickets online. It is specially developed for the needs of travel businesses, such as long-distance, inter-city coaches, airport shuttle services, private train operators and charter flights.

There are two versions: One free version for small operators who just want to sell tickets online. And a premium version with advanced selling and marketing features.

The software allows managing stations, routes, and timetables to sell tickets online, via agencies and on board.

A wide variety of features helps with marketing: Integration with major travel search engines, vouchers/coupons, newsletter subscription management, and many more. APIs can be used to create custom solutions and interact with Tixys from remote services.

Tento software je navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý a snadno se používal. Je optimalizován pro aktuální desktopové prohlížeče a mobilní telefony. Jelikož je nš software vícejazyčný, mohou provozovatelé oslovit zákazníky z mnoha různých zemí.

No technical knowlegde is required to operate a Tixys shop. After reading this documentation, anybody who regularily uses a computer can sell tickets via Tixys.

Tixys umožňuje prodej jízdenek skrze různé distribuční kanály: Provozovatelé mohou prodávat jízdenky online, ale také prostřednictvím agentur s platbami pomocí pošty. Samozřejmě mohou bý jízdenky prodávány v autobusu nebo ve vlaku.

Tento software má zajímavé výpočetní funkce, jako například optimalizace příjmů s řízením výnosu, nebo diferenciace cen pro různé distribuční kanály.

Jako každý dobrý e-commerce systém, Tixys pomáhá prodejci s online marketingem. Například s integrovanou funkcí affiliate tracking podporuje propagaci na základě pay-per-sale systému. Také zprostředkováváme nabídku linek provozovatele několika vyhledávačům specializovaným na cestování a dopravu, a tak efektivně oslovujeme zákazníky.

Vedení účtů je podporováno různými nástroji pro ohlašování a export dat do formátů Excel a CSV.

Externí webové stránky a služby mohou komunikovat s platformou Tixys prostřednictvím veřejně dokumentovaného webového servisu APIs. Umožňují vkládání widgetů na vzdálených stránkách, export všech druhů dat a dokonce realizaci řešení rezervací na dálku.